2018.10.20 Koncert Mery Spolsky

Tytuł: Półkolonie „Wakacje z Lego®” Turnus 1

Data: 20.10..2018r

Godzina: 20:00

Bilety: 30/35zł

 

MERY SPOLSKY to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku 2017 Mery supportowała IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu.
Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i wielkimi krokami zbliża się do miliona wyświetleń na YT. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września 2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. W drodze jest kolejny singiel pt. „Liczydło”, którego premiera odbędzie się 8 marca. Obecnie MERY kontynuuje serię koncertów w największych polskich miastach, a album został właśnie nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

FB:
https://www.facebook.com/meryspolsky/

Single:

„Miło Było Pana Poznać”
https://www.youtube.com/watch?v=6FQ5wgSq1-s

„Alarm”
https://www.youtube.com/watch?v=8BycZUFnXvU

„Liczydło”
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=90agS9TOfs0

Bilety w cenie 30/35zł są już dostępne https://bilety.fm/pl/muzyka/2686-bilety-na-koncert-mery-spolsky-20-pazdziernika-2018-o-20-00-w-starej-rzezni-w-szczecinie.html

Widzimy się!