WYNAJEM POWIERZCHNI

Sprawdź dostępność sal
Powered by
SmartRooms

Zobacz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w serwisie mojekonferencje.pl

 

 

SALA ILUZJON

 

Klimatyczna sala koncertowo-eventowa o powierzchni 218m2, mieszcząca 200 miejsc siedzących w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenie wyposażone jest w:  scenę modułową o wymiarach 4x6m (możliwy demontaż), krzesła, projektor multimedialny, elektryczny ekran projekcyjny z pilotem o wymiarach 4x3m, nagłośnienie konferencyjne oraz 4 mikrofony ze statywami. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji Sali, według określonych potrzeb klienta.

 

SALA GALERIA SZCZECIŃSKA + KUBRYK LITERACKI

 

Dwie, połączone przestrzenie dające razem 160m2 powierzchni nadającej się idealnie jako miejsce na catering lub bankiet. Za pomocą systemu ścianki działowej istnieje również możliwość przedzielenia Galerii i Kubryku na dwie osobne sale i wynajęcie jedynie jednej z nich.  Sala Kubryk Literacki jest wyposażona w projektor multimedialny i ekran. Dzięki otwartej przestrzeni klient ma swobodę w jej aranżacji, od ustalenia mobilnych stołów oraz krzeseł po oświetlenie, czy też dekorację wnętrza.

 

SALA MŁODE WILKI 

 

Sala konferencyjna o powierzchni 25m2 wyposażona w stół konferencyjny z miejscem dla 16 osób oraz projektor, ekran i flipchart.

 

 

 

 

 

HOL/ RÓŻA WIATRÓW

 

Hol oraz górna galeria znajdująca się na antresoli tworzy reprezentacyjną przestrzeń z doskonałą akustyką. Miejsce to idealnie nadaje się do wykorzystania jako strefa wystawiennicza, cateringowa lub rejestracyjna. Dzięki systemowi wystawienniczemu w dolnej i górnej części holu istnieje możliwość montażu dodatkowych elementów reklamowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:
stararzeznia@csl.eu 91 822 84 09
Patryk Walczak patryk.walczak@csl.eu 609 189 500
Kamila Walerysiak kamila.walerysiak@csl.eu 601 887 486

 

 

PARTNERZY:

 

 

Pobierz ofertę w pdf.